Is scrubben funest voor
je mooie bruine kleur?

Dat zou je wel denken! Nu de lente is aangebroken wil je het liefst een mooie goudbruine huid kweken. Én wil je er het liefst zo lang mogelijk van blijven genieten! Je zou kunnen denken dat scrubben je mooie bruine kleurtje laat verdwijnen. Maar niets is minder waar! Hoe zit het dan?

Scrubben geeft je een egale bruine kleur

Scrubben zorgt er zeker voor dat je mooier bruin wordt én blijft! Het heeft geen invloed op de aanmaak van je pigmentcellen. Want de aanmaak van pigmentcellen vindt namelijk plaats in de onderste laag van de epidermis.
Door het verwijderen van de dode huidcellen (bovenste laag van je huid) komt het pigment veel beter tot zijn recht. Zo wordt je veel egaler bruin!

Wanneer kun je het beste scrubben?

Natuurlijk is het niet verstandig om je huid na het zonnen te scrubben. Je huid is dan nog veel te gevoelig. Als je je huid scrubt, kun je dit daarom het beste ’s ochtends doen. Door te scrubben wordt je gezichts- en zonnebrandcrème beter opgenomen. Hierdoor is je huid beter beschermd én heb je de hele dag een stralende en glanzende huid!

Liefs, IK Skin Perfection

Aanbevolen Blogs
Neem contact met ons op

Stuur ons een bericht en wij nemen zo snel mogelijk contact op!