PRERED+ 50ml
Anti Redness Miracle Serum
bestaat uit 97% natuurlijke ingrediënten
PERSOONLIJK ADVIES
VIND JOUW SALON
Denk goed na voor je een bestelling online plaatst. Misschien is er wel een salon bij jou in de buurt waar je je producten kan afhalen. Dat is niet alleen beter voor het milieu, je steunt zo ook de lokale salons én krijgt professioneel huidadvies van een IK Huidspecialist.
IK NEEMT VERANTWOORDELIJK

Als IK Skin Perfection ontwikkelen wij onze producten in harmonie met de natuur en staan we voor veilige formules. We respecteren en houden van het leven in zee. Hiervoor nemen wij ook onze verantwoordelijkheid.
Dat is de reden waarom we 100% microbead-vrij zijn. In plaats van plastic bolletjes te gebruiken die schadelijk zijn voor het leven in de zee, gebruiken we alleen natuurlijke korrels in onze scrubs, opgebouwd uit rijst en bamboe of op basis van enzymen (papaya en ananas).
Wij werken toe naar een volledig microplastics-vrije productlijn: inmiddels zijn 16 producten, waaronder de nieuwe BOTANIC BODY intensief voedende bodylotion, 100% microplastics-vrij en zijn 11 producten 100% vegan!
Support & Klantenservice
HI SKINLOVER, WAARMEE KUNNEN WIJ JOU HELPEN?
Heb je een vraag of wil je graag persoonlijk advies? Neem dan contact op met onze klantenservice via support@ik-skinperfection.nl of bel ons op (085) 018 1610.
Heb je een vraag over je bestelling, bezorging, betaling of wil je een product retourneren? Bekijk alle meest gestelde vragen op deze pagina en vind jouw antwoord! https://www.ik-skinperfection.nl/faq

WAAROM IK SKIN PERFECTION?
| Gratis verzending boven €50,- voor Nederland en België | |
| Vandaag besteld, binnen 1-2 werkdagen bezorgd | |
| Kies voor thuisbezorging of een IK salon als afhaalpunt | |
| Veilig online betalen | |
| Persoonlijk advies door een IK huidspecialist |
PRERED+ is de specialist bij roodheid en couperose. Dit 100% kalmerende Anti Redness Miracle Serum biedt eerste hulp bij de rode, zonverbrande en geprikkelde huid.
Een krachtige huidhersteller die zorgt voor onmiddellijke verlichting. PRERED+ herstelt de huidbarrière, kalmeert en verfrist de huid waardoor de huid minder vlekkerig en rood oogt. PRERED+ is de SOS-treatment voor de zeer gevoelige, geprikkelde en rode huid en zorgt voor een zachte, rustige en ontspannen huid.
HUIDCONDITIE
PRERED+ biedt eerste hulp bij rode, zonverbrande, geprikkelde, gevoelige en geïrriteerde huid én bij couperose en rosacea.
FAVOURITE COMBINATIONS
• IK PREBIOTIC SPRAY+
• IK HYALURON+
• IK MICROBIOME+
| Gebruik | Voordat er met Serum Layering gestart kan worden dient de huid optimaal te zijn voorbereid. Reinig de huid daarom altijd eerst met een IK reiniger en vernevel vervolgens de PREBIOTIC SPRAY+ over de huid. Schud het serum voor gebruik en breng het tweemaal daags aan. Combineer PRERED+ met verschillende serums en breng deze in laagjes over elkaar aan voor maximaal resultaat. Een combinatie van 3 serums wordt als meest ideaal ervaren. Het is belangrijk ervoor te zorgen dat elk serum volledig door de huid is opgenomen voordat het volgende laagje wordt aangebracht. Voor de beste werking aviseren we je de serums met de laagste pH-waarde als eerste aan te brengen. Bij een gelijke pH-waarde dient het dunste serum als eerste aangebracht worden en eindig je altijd met het meest rijke serum. Om te kunnen bekijken welke, door jou geselecteerde serums, in welke volgorde gebruikt kunnen worden tref je hieronder een opbouw die je zou kunnen hanteren als houvast. 1: Salicyl Acid+ (pH 3,4) De diverse werkstoffen uit de verschillende serums werken in volledige harmonie met elkaar en vullen elkaar op de meest optimale manier aan. Het effect dat deze combinatie van actieve ingrediënten op de huid heeft is indrukwekkend. Rond het huidverzorgingsritueel af met een IK crème om alle actieve ingrediënten in te sluiten en bescherm de huid overdag met een IK SPF. |
|---|---|
| Resultaat | • Helpt roodheid en irritatie te verminderen |
| Huidtype | Gevoelige / Gestreste huid, Onzuivere huid |
Key Actives:
Defensil
- Kalmeert de gevoelige huid
- Herstelt en versterkt de huidbarrière
- Beschermt en verzacht de geïrriteerde huid
Biophytex:
- Anti-Couperose effect
- Huidverzachtend en kalmerend
- Becshermt en verzacht de geïrriteerde huid
Cannabis Sativa Seed Oil:
- Kalmeert bij huidirritatie
- Vermindert roodheid
- Super moisturizer
AQUA, BETAINE, CI 77891, BUTYLENE GLYCOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, OCTYLDODECANOL, SODIUM CITRATE, UNDECANE, TRIDECANE, MICA, CANNABIS SATIVA SEED OIL, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, TRITICUM VULGARE GERM OIL, PANTHENOL, ECHIUM PLANTAGINEUM SEED OIL, TOCOPHEROL, BISABOLOL, ESCIN, RUSCUS ACULEATUS ROOT EXTRACT, AMMONIUM GLYCYRRHIZATE, CENTELLA ASIATICA LEAF EXTRACT, CARDIOSPERMUM HALICACABUM FLOWER/LEAF/VINE EXTRACT, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, GLUCONOLACTONE, ACACIA SENEGAL GUM, XANTHAN GUM, ETHYL LINOLEATE, ETHYL LINOLENATE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, ETHYL OLEATE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, HYDROGENATED OLIVE OIL UNSAPONIFIABLES, TIN OXIDE, GLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL UNSAPONIFIABLES, SODIUM HYDROXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CALCIUM GLUCONATE, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, CI 75810 (CHLOROPHYLLIN-COPPER COMPLEX)
- Biedt verlichting aan een zonverbrande huid
- Kalmeert en verfrist de huid
- Specialist bij roodheid en couperose
Producten die mogelijk interessant zijn
-
HYALURON+ BIG GREEN FAVOURITE€ 68,95 -
MICROBIOME+ 50ml€ 74,95 -
PREBIOTIC SPRAY+€ 29,95


