MICROBIOME+ 50ml

Barrier Biotic Serum

bestaat uit 96% natuurlijke ingrediënten

MICROBIOME+ is een geavanceerde pre- en probiotica formule die bijdraagt aan het in balans brengen en herstellen van de huidflora en zorgt voor een gezond en gebalanceerd microbioom. Met deze pre- en probiotica formule overlaad je de huid met probiotica en prebiotica waardoor de slechte bacteriën geen kans krijgen om zich te settelen en te vermenigvuldigen. MICROBIOME+ versterkt op deze manier de huidbarrière en beschermt de huid optimaal tegen vrije radicale en schadelijke invloeden en houdt onze huid veilig en gezond. 

Skin benefits:

  • Versterkt de natuurlijke beschermende barrière van de huid zonder deze af te sluiten
  • Zorgt ervoor dat vocht beter wordt opgeslagen 
  • Versterkt het immuunsysteem en de weerstand van de huid
  • Kalmeert bij huidirritatie, jeuk, roodheid
  • Verhoogt het comfortgevoel bij een droge, trekkerige huid 

Inhoud: 50 ml
pH 6,4

€ 74,95
Op voorraad
SKU
K457
 
 

VIND JOUW SALON

Denk goed na voor je een bestelling online plaatst. Misschien is er wel een salon bij jou in de buurt waar je je producten kan afhalen. Dat is niet alleen beter voor het milieu, je steunt zo ook de lokale salons én krijgt professioneel huidadvies van een IK Huidspecialist.

Vind een salon bij jou in de buurt in onze salonlocator.
VIND JOUW SALON

 

persoonlijk advies - ik skin perfection
 
 

IK NEEMT VERANTWOORDELIJK

IK neemt verantwoordelijkheid

Als IK Skin Perfection ontwikkelen wij onze producten in harmonie met de natuur en staan we voor veilige formules. We respecteren en houden van het leven in zee. Hiervoor nemen wij ook onze verantwoordelijkheid.


Dat is de reden waarom we 100% microbead-vrij zijn. In plaats van plastic bolletjes te gebruiken die schadelijk zijn voor het leven in de zee, gebruiken we alleen natuurlijke korrels in onze scrubs, opgebouwd uit rijst en bamboe of op basis van enzymen (papaya en ananas).


Wij werken toe naar een volledig microplastics-vrije productlijn: inmiddels zijn 16 producten, waaronder de nieuwe BOTANIC BODY intensief voedende bodylotion, 100% microplastics-vrij en zijn 11 producten 100% vegan!

 
 

Support & Klantenservice

HI SKINLOVER, WAARMEE KUNNEN WIJ JOU HELPEN?

Heb je een vraag of wil je graag persoonlijk advies? Neem dan contact op met onze klantenservice via support@ik-skinperfection.nl of bel ons op (085) 018 1610.

Heb je een vraag over je bestelling, bezorging, betaling of wil je een product retourneren? Bekijk alle meest gestelde vragen op deze pagina en vind jouw antwoord! https://www.ik-skinperfection.nl/faq

 

klantenservice

WAAROM IK SKIN PERFECTION?

Gratis verzending boven €50,- voor Nederland en België
Vandaag besteld, binnen 1-2 werkdagen bezorgd
Kies voor thuisbezorging of een IK salon als afhaalpunt
Veilig online betalen
Persoonlijk advies door een IK huidspecialist
 

MICROBIOME+ Big Green Favourite is een geavanceerde pre- en probiotica formule die bijdraagt aan het in balans brengen en het herstellen van de huidflora en zorgt voor een gezond en gebalanceerd microbioom.

Hierdoor is de huid optimaal beschermd tegen schadelijke omgevingsinvloeden die de huid dagelijks onder druk zetten, zoals externe slechte bacteriën en virussen, UV - straling, luchtvervuiling, verkeerde huidverzorging of cosmetica, stress en ongezonde voeding. Deze externe factoren kunnen zorgen voor een verstoring van de natuurlijke huidbalans wat kan leiden tot roodheid, irritatie, ontsteking, vlekkerigheid, schilfers, een doffe & grauwe huid, talgophoping, pukkels en acné.

Met deze formule overlaad je de huid met probiotica (gezonde bacteriën) en prebiotica (voeding voor gezonde bacteriën) waardoor de slechte bacteriën geen kans krijgen om zich te settelen en te vermenigvuldigen. MICROBIOME+ versterkt op deze manier de huidbarrière en beschermt de huid optimaal tegen vrije radicale en schadelijke invloeden en houdt onze huid veilig en gezond.

Door dit Barrier Biotic Serum toe te voegen aan je dagelijkse Skincare Routine verzacht de huid zich onmiddellijk en verbetert de algemene kwaliteit, textuur en het hydraterend vermogen van de huid.

HUIDCONDITIE
MICROBIOME+, op basis van prebiotica en probiotica, is gechikt voor elk huidtype. Met name een gevoelige, geïrriteerde en beschadigde huid heeft heel veel baat bij dit Barrier Biotic Serum. 

Ook als je geen huidprobleem hebt is het zeer zinvol om MICROBIOME+ toe te voegen aan je dagelijkse Skincare Routine. Deze ultra zachte fluid brengt en houdt het microbioom in tact en zal zo ook preventief huidproblemen voorkomen. 

FAVOURITE COMBINATIONS
• IK PREBIOTIC SPRAY+
• IK HYALURON+
• IK PRERED+

Meer informatie
Gebruik

Voordat er met Serum Layering gestart kan worden dient de huid optimaal te zijn voorbereid. Reinig de huid daarom altijd eerst met een IK reiniger en vernevel vervolgens de PREBIOTIC SPRAY+ over de huid. Schud het serum voor gebruik en breng het tweemaal daags aan. 

Combineer MICROBIOME+ met verschillende serums en breng deze in laagjes over elkaar aan voor maximaal resultaat. Een combinatie van 3 serums wordt als meest ideaal ervaren.

Het is belangrijk ervoor te zorgen dat elk serum volledig door de huid is opgenomen voordat het volgende laagje wordt aangebracht.

Voor de beste werking aviseren we je de serums met de laagste pH-waarde als eerste aan te brengen. Bij een gelijke pH-waarde dient het dunste serum als eerste aangebracht worden en eindig je altijd met het meest rijke serum. 

Om te kunnen bekijken welke, door jou geselecteerde serums, in welke volgorde gebruikt kunnen worden tref je hieronder een opbouw die je zou kunnen hanteren als houvast. 

1: Salicyl Acid+ (pH 3,4)
2: Glycol Acid+ (pH 4,1)
3: Luminize+ (pH 3,8 - 4,2)
4: Hyaluron+ (pH 5,5)
5: Prered+ (pH 5,5)
6: C Glow+ (pH 5,5)
7: Microbiome+ (pH 6,4)
8: Retinol+ (pH Regulated)

De diverse werkstoffen uit de verschillende serums werken in volledige harmonie met elkaar en vullen elkaar op de meest optimale manier aan. Het effect dat deze combinatie van actieve ingrediënten op de huid heeft is indrukwekkend.

Rond het huidverzorgingsritueel af met een IK crème om alle actieve ingrediënten in te sluiten en bescherm de huid overdag met een IK SPF.

Resultaat

Versterkt de natuurlijke beschermende barrière van de huid zonder deze af te sluiten
Zorgt ervoor dat vocht beter wordt opgeslagen
Versterkt het immuunsysteem en de weerstand van de huid
Kalmeert bij huidirritatie, jeuk, roodheid
Verhoogt het comfortgevoel bij een droge, trekkerige huid 

Key Actives:

Prebiolin AGA:

  • Prebiotisch extract
  • Sterk hydraterend
  • Brengt microbioom in balans

Probiotic Extract:

  • Verbetert de barrièrefunctie
  • Droogte en irritatie nemen zichtbaar af
  • Kalmeert en versterkt de huid

Aquaxyl:

  • Multifunctioneel hydraterend complex
  • Versterkt de huidarrière binnen 24H
  • Beperkt vochtverlies
  • Verzacht de huid en verfijnt lijntjes 


AQUA, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, GLYCERIN, PROPANEDIOL, SORBITAN STEARATE, DIPROPYLENE GLYCOL, LACTOCOCCUS FERMENT LYSATE, SORBITAN LAURATE, INULIN, XANTHAN GUM, HYDROXYACETOPHENONE, TOCOPHERYL ACETATE, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SORBITYL LAURATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, POLYGLYCERYL-4 LAURATE, XYLITOL, DILAURYL CITRATE, LACTIC ACID, SODIUM PHYTATE, CI 77491, SODIUM CHLORIDE, PHENYLPROPANOL, LEVULINIC ACID, SODIUM LEVULINATE, ALCOHOL

  • Versterkt de natuurlijke beschermde barrière van de huid
  • Zorgt ervoor dat vocht beter wordt opgeslagen
  • Kalmeert bij huidirritatie, jeuk en roodheid

Producten die mogelijk interessant zijn